Kiedy czekasz, że związek myśli o wszystkich ale w sumie to związek myśli tylko o sobie. Jaka mafia onanistów pracuje przy ul Bitwy Warszawskiej 1920, to ja nie mam pytań.

ME 2025. Kogoś poniosło z miastami gospodarzy

Mistrzostwa starego kontynentu dobrem wspaniałym są i basta. Przesiąknięty korupcją, układami i innymi zgrozami olimp UEFA przyznał organizację tychże mistrzostw Najjaśniejszej. Żeby nie było za słodko i nazbyt komercyjnie, to czempionat do lat 19stu. Prosty kibic powie: „Jebać to, ME to ME. Będą wspaniałe meczycha”. No i kurwa zaczynają się schody.

Miłościwie nas wkurzający związek podał miasta organizatorów mistrzostw Europy w roku 2025. Alfabetycznie: Mielec, Rzeszów, Stalowa Wola, Tarnobrzeg. No pięknie. Miód zbierać i palce lizać. Cały turniej zostanie rozegrany na Podkarpaciu.

Rozumiem że tak biedny ośrodek kobiecej piłki, jakim jest Wrocław, nie zasługuje na taki czempionat. Rozumiem, że Górny Śląsk ze swoją infrastrukturą nie są godni takich meczów. Rozumiem, że Olsztyn, Gdynia, Szczecin to psie uje, nie ośrodki kobiecej piłki. Rozumiem, że Małopolska to w ogóle nic nie znaczy na krajowym podwórku. Gdzie tu wspominać Wielkopolskę. Ta dopiero Panie bieda z kobiecą piłką.

Dobra, dość sarkazmu i pieprzenia. Od lat powtarzam, że pzpn to mafia, gorsza niż kościół kat. Przykład trenerek kadry A i U19 tylko to potwierdza. Teraz mamy mega turniej. Możliwość mega promocji a i tak mamy „dwie niedziele w kupie a trzecia w dupie”. I żeby ludzie z Podkarpacia nie napierdalali we mnie widłami. Należy wam się, jak psu micha. Ale należy się innym województwom. Cała Polska winna uczestniczyć w tym turnieju. Kibice powinni mieć możliwość zobaczenia meczów „pod nosem” nie robiąc do 700 km. A niech wojna się przeciągnie. Co wtedy? Akcja „Jedź na mecz. Spotkanie z Wagnerowcami masz gratis”?

Wkurwia mnie wiele rzeczy. Ale najbardziej wkurwia mnie to, że związek jest ważniejszy od kościoła. Co związek powie to tak ma być. Że na Bitwy Warszawskiej coś powiedzą i cała Polska ma się podporządkować. Zrobili mega hujowy trade z Orlenem. Orzeł miał coś dać, dał wielkie gówno. Nikt w tym kraju nie dba o kobiety. Idę o zakład że ktoś przytulił kasę, że miasta na ME są tylko na Podkarpaciu. Jeszcze nie potrafię tego udowodnić ale śmierdzi mi to jak moje skiety po popołudniowej zmianie. Pytam bezczelnie. Czemu Dolny Śląsk, Górny Śląsk, Wielkopolska czy Małopolska albo Lubelszczyzna nie są również ujęte jako gospodarz? Znów robicie lody za naszymi plecami?

PS. Możecie mnie pozywać. Możecie mnie próbować załatwić jak Politkowską. Takich jak my są miliony. Zawsze będziemy pytać


Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.

Podobają Ci się nasze artykuły ? Postaw mi kawę na buycoffee.to
Będziemy wdzięczni i jeszcze bardziej zmotywowani do dalszej ciężkiej pracy.

© Materiał chroniony prawem autorskim. Kopiowanie, rozpowszechnianie lub inne wykorzystanie bez zgody autora jest zabronione. Zasady przedruków określa regulamin.

Reklama
Fan kobiecego sportu. Blisko dwie dekady w kobiecym szczypiorniaku. Ponad dekadę w kobiecej kopanej. Lojalny dla swoich. Wrzód wiadomo gdzie, gdy słabszym dzieje się krzywda.

2 comments

  • Acate
    2023-11-29

    Jak to kto ??? Diecezja sandomierska , rzeszowska i tarnowska. A że prezesiunio PZPN ma swoje za uszami z afer własnie z tamtych regionów to odpowiedź jest. Działacze już sie tak sparszywili, że naprawdę tylko te dziewczyny sobie zawdzięczają osiągnięcia. To nie ma nic wspólnego z PZPN co w myśł statutu powinna wspierać, dawać coroczne dotacje i rozwijać ten piękny sport. Ale tam siedzą chyba sami o odmiennej orientacji , stad brak działania

  • Bartek
    2023-08-14

    Od dawna wiadomo,że tym związkiem rządzi mafia i złodzieje