W dniach od pierwszego do trzeciego grudnia odbywać się będzie pierwszy z trzech flagowych turniejów z serii Młodzieżowych Mistrzostw Polski. Turniej zorganizuje Rolnik Biedrzychowice - Głogówek, który jako organizator bardzo dobrze przygotował turniej MMP do lat 17stu w styczniu tego roku.

Zaczynamy sezon Młodzieżowych Mistrzostw Polski. Odcinek pierwszy: U19 w Głogówku

Turniej rozgrywany będzie w tradycyjnej formule. 16 zespołów jest podzielonych na cztery grupy. Pierwszego dnia zmagań rozgrywana jest kolejka numer 1. Drugiego dnia mamy pozostałe dwie kolejki grupowe, które wyłonią drużyny awansujące do fazy pucharowej. W ostatnim dniu mamy cztery ćwierćfinały, dwa półfinały, mecz o trzecie miejsce i w końcu cremme de la cremme, czyli mecz o złoto. Tytułu bronić będzie tczewska Pogoń. Oto podział na grupy:

Grupa ABTS Rekord Bielsko-Biała, AZS UAM Poznań, AZS UJ Kraków, Diamenty Warszawa.

Grupa B: LUKS Rolnik Głogówek, Staszkówka Jelna, Ślęza Wrocław, Tęcza Sportis SiSU Bydgoszcz.

Grupa C: AZS UW Warszawa, FSA Kraków, Unia Opole, SPEC Stal Łańcut.

Grupa D: Pogoń Dekpol Tczew, Ząbkovia Ząbki, Beniaminek Profbud Krosno, AS Stomil Olsztyn

Zmagania w hali przy ulicy Kościuszki 10 c rozpoczną się 1. grudnia (piątek) o godzinie 13:00. Dla tych, którzy nie będą mogli dotrzeć do Głogówka, organizatorzy przygotowali transmisję meczów na żywo.

Reklama

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.

Podobają Ci się nasze artykuły ? Postaw mi kawę na buycoffee.to
Będziemy wdzięczni i jeszcze bardziej zmotywowani do dalszej ciężkiej pracy.

© Materiał chroniony prawem autorskim. Kopiowanie, rozpowszechnianie lub inne wykorzystanie bez zgody autora jest zabronione. Zasady przedruków określa regulamin.

Fan kobiecego sportu. Blisko dwie dekady w kobiecym szczypiorniaku. Ponad dekadę w kobiecej kopanej. Lojalny dla swoich. Wrzód wiadomo gdzie, gdy słabszym dzieje się krzywda.