Jeszcze dobrze nie otrząsnęliśmy się po wspaniałym w wykonaniu naszej kadry turnieju eliminacyjnym w Wielkopolsce a już wiemy z kim przyjdzie się bić o mistrzostwo Starego Kontynentu. Orlice Marcina Kasprowicza poznały rywalki.

Młode Orlice poznały rywalki
Wiktoria Łabędzka

Przypomnijmy że kadra Polski do lat 17 w dniach od 13.go do 19.go marca na boiskach w Pleszewie i Swarzędzu nie dały najmniejszych szans rywalkom. Młode Polki zdobyły komplet punktów, aplikując rywalkom 17 bramek, tracą przy tym jednego gola w meczu ze Szkocją.

Dzisiaj, to jest 26.go marca, rozlosowano grupy mistrzostw Europy, kóre odbędą się w Szwecji w dniach od 5.go do 18.go maja. Polki zmierzą się z Belgią, Hiszpanią oraz Portugalią. Wczytując się w niektóre fora można odnieść wrażenie, że losowanie przyjęto z entuzjazmem, zaznaczając że spotkają się rywalki uwielbiające kombinacyjną i widowiskową piłkę. Przed sztabem selekcjonera Marcina Kasprowicza kolejne wyzwanie, czasu wydawać się mało, lecz ten trener udowodnił nie raz, że taka presja to woda na młyn jego pracy. Stworzył ciekawy zespół. dało się wybudować niepotwarzalny „team spirit”, czego dowodem niech będą oryginalne cieszynki po zdobytych bramkach. Oby tylko tę kadrę kontuzje omijały a może (nie zapeszając) powtórzyć sukces z 2013 roku.


Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.

Podobają Ci się nasze artykuły ? Postaw mi kawę na buycoffee.to
Będziemy wdzięczni i jeszcze bardziej zmotywowani do dalszej ciężkiej pracy.

© Materiał chroniony prawem autorskim. Kopiowanie, rozpowszechnianie lub inne wykorzystanie bez zgody autora jest zabronione. Zasady przedruków określa regulamin.

Fan kobiecego sportu. Blisko dwie dekady w kobiecym szczypiorniaku. Ponad dekadę w kobiecej kopanej. Lojalny dla swoich. Wrzód wiadomo gdzie, gdy słabszym dzieje się krzywda.