Wszyscy odliczamy dni i godziny do turnieju Młodzieżowych Mistrzostw Polski do lat 19.stu. Skład sędziowski, który będzie na turnieju, gwarantuje dobre sędziowanie.

Skład rozjemczyń i rozjemców na MMP u19

W Głogówku pojawią się znane z parkietów ekstraligowych Marta Brudnicka i Aneta Klimek. Są to uznane sędzie futsalowe, do tego pani Brudnicka ma za sobą zagraniczne szkolenia (UEFA Futsal) pod okiem najlepszych sędziów w Europie

Paniom pomagać będą panowie: Adrian Olejniczak, Mariusz Bors, Krzysztof Malinowski oraz Michał Pawlak.

Zapraszamy wszystkich do Głogówka, by na własne oczy zobaczyć zmagania najlepszych drużyn w kraju w kategorii do lat 19. Kibice, którzy nie będą mogli zjawić się na hali przy ulicy Kościuszki 10c zapraszamy na transmisję w internecie. Pierwszy gwizdek w turnieju zabrzmi w piątek (1 grudnia), o godzinie 13:00.


Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.

Podobają Ci się nasze artykuły ? Postaw mi kawę na buycoffee.to
Będziemy wdzięczni i jeszcze bardziej zmotywowani do dalszej ciężkiej pracy.

© Materiał chroniony prawem autorskim. Kopiowanie, rozpowszechnianie lub inne wykorzystanie bez zgody autora jest zabronione. Zasady przedruków określa regulamin.

Fan kobiecego sportu. Blisko dwie dekady w kobiecym szczypiorniaku. Ponad dekadę w kobiecej kopanej. Lojalny dla swoich. Wrzód wiadomo gdzie, gdy słabszym dzieje się krzywda.